جمعه ٠١ تير ١٤٠٣
صفحه اصلی > اخبــــــــار 


بیست و دومین سالگرد تاسیس شرکت مشاورین پارس سیستم
بیست و دومین سالگرد تاسیس شرکت مشاورین پارس سیستم با حضور مدیران و پرسنل شرکت در محفلی دوستانه و صمیمی برگزار گردید.
 ٠٨:٣٠ - شنبه ١٦ مهر ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری پنل اتوماسیون اداری و ERP چهارمین کنفرانس نظام اداری الکترونیک با حضور بهروز کتانچی عضو هیات مدیره مشاورین پارس سیستم
در دومین روز از چهارمين کنفرانس نظام اداري الکترونيکي، پنل اتوماسیون اداری و ERP در سالن همايش هاي آدینه برگزار گردید. در این پنل بهروز کتانچی با توجه به تجربه، دانش و تسلط بر موضوع در جایگاه هیات رئیسه پنل قرار گرفت و به تشریح مسائل ارائه شده برای مخاطبین پرداخت که جذابیت موضوعات ارائه شده مورد استقبال و مشارکت مدعوین، مدیران و حاضران در کنفرانس قرار گرفت.
 ٠٩:٠٠ - شنبه ١ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاورين پارس سيستم حامي چهارمين کنفرانس نظام اداري الکترونيکي
«کنفرانس نظام اداري الکترونيکي» با شعار «نهضت توسعه خدمات ا لکترونيکي» به همت جهاد دانشگاهي صنعتي شريف، معاونت پشتيباني و تحول اداري رياست جمهوري، نهاد فناوري اطلاعات رياست جمهوري و مرکز همايش هاي طاپکو با حمايت شرکت مشاورين پارس سيستم، برگزار شد.
 ١٠:١٥ - پنج شنبه ٣٠ تير ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
مشاورین پارس سیستم موفق به دریافت تندیس از دومین همایش برترين های انفورماتيک و IT گرديد
دومین همایش برترین های انفورماتیک ،IT و الکترونیک ایران برگزار گردید. این همایش با حضور بیش از 700 تن از متخصصین و تولید کنندگان بخش انفورماتیک، دوم تیر ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار گردید
 ١١:٤٧ - پنج شنبه ٣ تير ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهدا جوایز مشاهیر و نخبگان انجمن حسابداری ایران توسط مدیر عامل مشاورین پارس سیستم
سومین کنفرانس بین المللی حسابداری ایران 14 و 15 آذر ماه با استقبال فراوان اساتید و مدیران شرکت ها و سازمان های مختلف و با حمایت شرکت مشاورین پارس سیستم در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.
 ٠٨:٤٥ - سه شنبه ٩ آذر ١٣٨٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>