جمعه ٠١ تير ١٤٠٣
صفحه اصلی > مرکز آموزش مشاورین پارس سیستم 
 
مرکز آموزش مشاورین پارس سیستم
معرفي مركز:
مشاورين پارس سيستم از ابتداي تاسيس خود در سال 1368 آموزش را در برنامه هاي كاري خود قرار داده و سعي در پاسخگويي به نيازهاي مشتريان و علاقه مندان داشته است. بنابراين با افتتاح مر كز آموزش خود در سال 1390 با هدف آموزش سيستمهاي مشاورين پارس سيتم، توسعه علوم كاربردي، به روز نمودن و ارتقاي دانش كارشناسان و مديران، آموزش در مركز توجه قرار گرفت و بنابر اين مفتخريم اعلام نماييم كه با توجه به پيشينه چندين ساله شركت و با بهرگيري از اعضاي هيئت علمي مركز آموزش كه علاوه بر عضويت در كادر علمي مركز آموزش مشاورين پارس سيستم از اعضاي هيئت علمي و اساتيد دانشگاهها نيز مي باشند تمام نيازهاي علاقه مندان را بالاترين كيفيت و در كمترين زمان ممكن پاسخگو مي باشيم.

دپارتمانهاي آموزشي:

واحد آموزش داخلي:
اين واحد مسئوليت آموزش نرم افزارهاي مشاورين پارس سيستم و آموزشهاي حسابداري و مديريتي را به كارشناسان، مديران و تمامي افراد شاغل در پارس سيستم با توجه به جايگاه و نيازهاي آموزشي مربوط به خود، بر عهده دارد.

واحد آموزش مشتريان:
اين واحد مسئوليت آموزش نرم افزارهاي مشاورين پارس سيتم را به كاربران و مديران شركت هاي مشتري ( اعم از مشتريان قديم و جديد ) بر عهده دارد . همچنين اين واحد آموزشهاي حسابداري و مديريتي را با توجه جايگاه و نياز حرفه اي مشتريان ارائه مي نمايد.
پس از خريد محصول مشاورين پارس سيستم كاربران در دوره هاي آموزشي مركز آموزش شركت كرده و يك سيستم را به طور كامل بر اساس استانداردهاي آموزشي مصوب فرا مي گيرند. در صورت تمايل و داشتن شرايط لازم امكان برگزاري دوره هاي آموزشي در محل شركت مشتري نيز براي مشتريان وجود دارد.
ضمن اينكه در برخي از موارد مانند عمليات پايان سال، محاسبه عيدي، ذخيره سنوات و مرخصي به بخشهاي خاصي از سيستم نياز بيشتري ايجاد مي شود . در اين شرايط مي توان با شركت در كارگاههاي باز آموزي درباره چگونگي كار با اين بخشها دوباره آموزش لازم ارائه شود. همچنين دوره هاي حسابداري و مديريتي ويزه اي نيز جهت مشتريان وجود دارد كه در صورت تمايل و پرداخت هزينه مي توانند در آن دوره ها نيز شركت نمايند.

واحد آموزش آزاد:
اين واحد خدمات آموزشي متنوع خود را به دانشجويان، فارغ التحصيلان، متقاضيان جوياي كار و افراد شاغلي كه تمايل به ارتقاي شغلي و بهبود فرصتهاي شغلي خود را دارند ارائه مي نمايد. خدمات آموزشي شامل آموزش سيستمهاي مشاورين پارس سيستم، دوره هاي ورود به بازار كار به همراه آموزش سيستمها و دوره هاي ارتقاي شغلي شاغلين به همراه آموزش سيستمها مي باشد.

واحد آموزش دانشگاهها:
اين واحد مسئوليت آموزش نرم افزارهاي مشاورين پارس سيستم را به دانشگاهها و موسسات آموزش عالي معتبر بر عهده دارد. هم اكنون در برخي دانشگاهها سيستمهاي مشاورين پارس سيستم تدريس مي شود.

توان علمي مركز آموزش:
اعضاي هيات علمي مركز آموزش مشاورين پارس سيستم، علاوه بر عضويت در كادر علمي مركز آموزش، از اعضاي هيات علمي و اساتيد دانشگاههاي كشور بوده و با چندين سال سابقه در سطوح مختلف مديريتي و چندين عنوان مقاله و طرح پژوهشي داراي توان علمي و تجربي بسيار بالايي مي باشند به گونه اي كه به راحتي نياز مخاطبين خود را شناخته و به بهترين نحو قادر به پاسخگويي به نياز آنان مي باشند.

گواهينامه پايان دوره:
از آنجا كه موسسات و شركتها به دنبال استخدام افراد حرفه اي هستند و نيز بهبود شغلي شاغلين از اهميت بالايي برخوردار مي باشد، بنابر اين معياري معتبر جهت سنجش ميزان مهارت مورد نياز است. لذا مركز آموزش مشاورين پارس سيستم پس از پايان هر دوره آزموني برگزار كرده و به افرادي كه موفق به اخذ نمره قبولي گردند، گواهينامه پايان دوره اعطا مي نمايد. شايان توجه است كه اين گواهينامه مورد تاييد سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و وزارت كار و امور اجتماعي بوده و به لحاظ اعتبار و ارزش استخدامي و ارتقاي شغلي از اهميت بسيار بالايي برخوردار مي باشد.